בדיחות קרש

אוהבים מדורות? בטח שאתם אוהבים גם קרשים.

אוהבים לצחוק גם מבדיחות קרש?

בדיחות קרש, מה הן ומה ההבדל בין בדיחה לבדיחת קרש?

בדיחה היא תצוגה של הומור שבו מילים משמשות בתוך מבנה נרטיבי מסוים מוגדר היטב בכדי לגרום לאנשים לצחוק ולא נועד להתייחס אליו ברצינות. בדיחה מציגה סיפור כלשהו, בדרך כלל עם דיאלוג, ומסתיים בקו סוים עם פואנטה. בסיום סיפור הבדיחה,הקהל הופך להיות מודע לכך שהסיפור מכיל משמעות שנייה, סותרת. זה יכול להיעשות באמצעות משחק מלים או משחק אחר כגון אירוניה, אי התאמה לוגית, הוספת שטויות, או אמצעים אחרים- בבדיחות קרש למשל.

בדיחת קרש, דומה אבל שונה:

בדיחת קרש הינה בדיחה שאין בה היגיון של ממש. עצם זההופך אותה לגורם העיקרי לצחוק.בדיחות כאלה אהודות בעיקר באוכלוסיה הצעירה, אך גם באוכלוסיה המבוגרת. בדיחות קרש אהודות גם בקרב הגיל השלישי. חוסר ההקשר הוא זה שמצחיק את האוכלוסיות השונות והופך אותן לקרשים מצחיקים במיוחד.

הבדיחה משחררת אנדרופינים מהמוח שלכם, ממש כמו שהקרש משחרר גיצים באש המדורה

הבדיחות גורמות לצחוק מתגלגל ואמיתי, אשר מוביל לשחרור של אנדרופינים מהמוח, זו לא בדיחה כל אחד משחרר אנדרופינים, ויש לכם אותם בכמות שיכולה להפחית כאב פיזי ונפשי בצורה חד משמעית בואו לצחוק איתנו, לא תוכלו להוריד את החיוך מהפנים ולא תצליחו להפסיק לשחרר לשחרר אנדרופינים כמובן

הידעתם? בזכות בדיחת הקרש, בדיוק כמו הקרש תוכלו לשרוף

לשרוף קלוריות כמובן!

הידעתם שעשר דקות עד רבע שעה של צחוק אמיתי, פרופר מכל הלב והשרעפת שורפות בממוצע כ-50 קלוריות נטו קראו עשר בדיחות מהאתר שלנו כל יום, ותראו שתוכלו לאכול יותר שוקולד מבלי להשמין כמו פעם נשמע כמו עוד בדיחה? בדיחת קרש? לא ולא, מדובר באמת לאמיתה.

סוגי בדיחות קרש

אוהבים לצחוק על גברים נשים וסקס, אפר לשלב גם קרש, מתחברים לבדיחות דת ואמונה, על כמרים הישובים על קרשים? בדיחות קרש הן אלה שעושות לכם את זה? שורות מחץ טיפשיות מדגדגות לכם? מילה אחרונה שחוקה ומוכרת עדיין תגרום לכם להתגלגל מצחוק?


גולשים נוספים התעניינו בבדיחות גסות


אפשר לספר בדיחות קרש על כל נושא. חוסר ההיגיון הוא זה שעושה את הקרש מצחיק כל כך. גם הגשש החיוור ידעו בין השאר לספר בדיחות קרש דליקות במיוחד.

קרשים טובים למדורות אבל בדיחות הקרש טובות גם לבריאות שלכם

הומור הוא הדרך הטובה ביותר להעביר את חייכם. ההומור והצחוק יסיע לכם ולסביבתכם לפרוק מתחים ולגרום לתחושה טובה ואווירה שאין שנייה לה. הומור הוא צורת התקשורת האהובה על אדריאן, ותאכלס על כולנו. הצחוק מועיל לבריאות. נסו את זה בבית, מומלץ.

נסו אותנו, בדקו אותנו בבית, שיהיה לכם גם מתוק וגם מצחיק, שרפו קלוריות עם חיוך על הפנים, תראו כמה כיף זה יכול להיות.


קראו עוד על בדיחות על שוטרים

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן