יתרונותיה של גדר אלומיניום

כל בית צריך מרפסת וכל גינה צריכה גדר.

גדרות אלומיניום הפכו בשנים האחרונות לנפוצות מאוד מאחר והן מביאות איתן הרבה מאוד יתרונות:

  • משקל קלגדר אלומיניום הינה בעלת משקל קל. בזכות המשקל הקל ניתן להתקין גדר גבוהה ללא חשש שהיא תעמיס לחץ על היסודות מהם היא בנויה.
  • התקנה קלה – על מנת לחבר ולהתקין את הגדר נדרשת הברגה קלה או אפילו להתקינה לעיתים ללא ברגים בכלל ולכן התקנת גדר האלומיניום ההיא קלה, מהירה ואינה כרוכה בהשקעת מאמץ גדול.
  • עמידה מפגעי מזג האוויר – מתכת האלומיניום הינה אחת המתכות העמידות ביותר. היא לא מושפעת מלחות, גשם ושמש ולכן היא מתאימה מאוד להתקנה בשטחי חוץ כמו גינות. היא אינה הופכת לחלודה גם בהשפעת לחות וגשם.
  • עיצוב בהתאמה אישית – מתכת האלומיניום הינה חומר מאוד נוח לעבודה ולעיצוב ולכן מאפשרת ליצור מגוון רחב מאוד של צורות וצבעים, כל אחד לפי טעמו האישי ובהתאמה לעיצוב הכולל של הבית כמובן.
  • משמשת לאורך זמן – את גדר האלומיניום ניתן להתקין בקלות, היא אינה דורשת כמעט כל תחזוקה ולכן היא תהיה עמידה לאורך שנים רבות.
  • מחיר משתלם – מבחינת יחס של עלות מול תועלת מחירה של גדר האלומיניום מאוד משתלם.
  • תחזוקה קלה – מאחר וגדר האלומיניום הינה מאוד חזקה ועמידה בפני מזג האוויר היא אינה מצריכה כמעט תחזוקה.

אולי יעניין אותך הזמנת שער כניסה


השלבים בבחירת גדר לבית:

  1. בשלב ראשון עליכם לתת את הדעת ולהבין את הצורך האמיתי שעבורו אתם רוצים את הגדר. האם הגדר נועדה לצורך פרטיות? האם היא מיועדת רק לנוי? האם נועדה לספק ביטחון ושמירה על הבית והרכב שלנו? האם נועדה למנוע מבעלי חיים לצאת או להיכנס לגינה הפרטית שלנו?
  2. בשלב השני נדרש לקחת את מידות השטח עליו אנחנו רוצים להתקין את הגדר. יש לתת את הדעת כמובן גם לגובה הגדר. האם היא אמורה להסתיר לחלוטין את הבית? האם צריכה להיות גבוהה מספיק על מנת שאף אחד לא יוכל לעבור אותה? או שהיא מותקנת לצורך יופי ונוי?
  3. השלב השלישי הוא בחירת צבע הגדר והעיצוב שלה כך שהיא תתאים לעיצוב הכולל של הבית היפה אותו בנינו. כיום ניתן למצוא מבחר של גוונים בהם ניתן לצבוע את הגדר. את האלומיניום נהוג לצבוע בתנור. שיטת צביעה זו שומרת על הצבע מפני פגעי מזג האוויר והזמן. המגוון הרחב של הצבעים ושל העיצובים מאפשר לכל אחד למצוא גדר אלומיניום לפי צרכיו וטעמו.

התקנת גדר אלומיניום הינה קלה יחסית ולכן ניתן לבצע אותה במהירות. חשוב שהגדר תותקן על משטח בטון או על דשא וזאת על מנת שלא ייווצר סחף של קרקע מתחת לגדר.

אם אתם בעלי ידיים טובות ישנם גם קיטים של גדרות אלומיניום אשר ניתן להרכיב אותם בהרכבה עצמית מה שבהחלט יכול לחסוך בעלויות.

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן