בדיחות על מנהלים – הבוס מתייעץ איתי על כל דבר

מי הכי מצחיק? 5 בוסים מתחרים ביניהם על התפקיד

הומור זה מכניזם של הגוף לפורקן והתמודדות עם החיים, הוא מאפשר יציאה רגעית מהרצינות של המסגרת, השיגרה, המגבלות, הקושי.הצחוק בריא לגוף, במיוחד ללב. לכן אנשים תמיד יחפשו סיבה לצחוק. וגם בתוך השיגרה המאתגרת היומיומית, ההומור עושה את העבודה שלו.

אז מי המנהל פה?

המנהל זה האדם שאתה צריך להיות במיטבך לידו. מה דעתו עליך זו השאלה. הוא קובע את עתידך. הוא קובע אם תעבוד או לא, הוא קובע כמה משכורת תקבל, הוא קובע כמה זמן פנוי יהיה לך. דברים מהותיים למדי. הכוח המוחלט הזה שיש לאדם הזה עליך חייב להתפרק בבדיחה טובה.

המנהל הוא גם זה שאחראי על התמונה הגדולה. הוא זה שצריך לשאת בתוצאות. הוא ולא העובדים שלו. מה רוצים העובדים? בעיקר לנוח. הקונפליקט הזה גם הוא מקור לאינספור בדיחות על מנהלים.

הבוס מגיע!

כדי שניראה עסוקים בואו נעשה משהו פרודוקטיבי. ניזכר בכל המנהלים שהיו לנו לאורך השנים, נמיין אותם לפי סוגים ונעשה תחרות על מימהם הכי מתאים להתבדח.

הנה 5 סוגי בוסים שהכי מתאים להתבדח עליהם:

  1. הבוס המפחיד.המנהל הקלאסי. זה שקורא לך לנזוף בך, זה שאתה עושה במכנסיים כשהוא מתקרב. כשהבוס הזה מגיע, דממה מלווה את צעדיו במסדרון. כולם עושים את עצמם עובדים. על הפחד הזה חוגגות הרבה בדיחות על מנהלים. ועל מה שעושים העובדים שלו כשהוא הולך.
  1. הבוס ששונא את העבודה שלו. עוד יותר ממך הוא שונא אותה. הוא רוטן וזעף ושונא שבאים לדבר איתו. רואים לו הרבה פעמים רק את הגב. יש בדיחות על מנהלים שלא רוצים לצאת מהמיטה בבוקר. ואתה חשבת שאתה מסכן.
  1. בוס שהוא גם חבר. הוא לא רוצה שתחשוב שהוא המנהל שלך, הוא רוצה שתראה בו חבר. הוא בא, נותן לך טפיחה על הכתף, שואל מה העניינים, מספר בדיחות… אתה רוצה להגיד לו "שמע, יש לי חברים, אני לא צריך עוד אחד, באתי הנה לעבוד, להתפרנס, בחייך זה מביך" רוצה ולא אומר. הבדיחות אומרות את זה במקומך.
  1. זה שאין לו מושג. הוא המנהל שאומר את הדברים בביטחון מלא. שואל את השאלות הכי לא קשורות בפרצוף הכי ידעני. הצחוק בנוי על שבירת תבניות של המוח, התבנית שהמנהל הוא החזק והמוביל. הוא אולי חושב שהוא יודע מה קורה אבל הבדיחה תוכיח ההיפך.
  1. הגל החדש. זה מנהל שבכלל לא רוצה לנהל. הוא רוצה שהדברים יתנהלו מעצמם. יתרה מזאת, שתנהלו את זה ביחד.שתתייעצו זה בזה ותחשבו ביחד. עבודת צוות. זה כל כך יפה שאין ממש איך לצחוק על זה, אלא אם כן העובדים הם מהדור הישן. והם רק רוצים להגיע הביתה בשלום.

בדיחות על מנהלים הם הדרך הטובה ביותר לוודא קביעות

קראו עוד בדיחות על פוליטיקאים

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן