דיקור סיני להריון קל יותר

דיקור סיני בהיריון

תקופת ההריון היא תקופה משמחת של ציפייה לבן משפחה חדש. עם זאת, זוהי גם תקופה מורכבת שבה עובר גופה של האישה שינויים לא מעטים אשר עלולים להתבטא בתופעות לוואי בלתי נעימות כמו בחילות והקאות, הפרעות שינה, הופעת טחורים בפי הטבעת ועוד. דיקור סיני בהריון הוא פתרון טבעי לטיפול בבעיות שונות הנוצרות בתוקפת ההריון, ולא פעם הוא משמש כתחליף לתרופות הכימיות שחלקן אף יכולות להזיק לעובר.

הפרעות בעיכול בראי הדיקור הסיני

כאמור, דיקור סיני בהריון נועד לתת פתרון טבעי ואיכותי לאישה ההרה. אחת התופעות הנפוצות שמהן סובלת האישה בתקופה זו היא בחילות והקאות. בין 65 ל-80 אחוזים מהנשים עלולות לסבול מתופעה זו במהלך ההריון. הבחילות וההקאות גורמות להתייבשות ובמקרים קיצוניים ונדירים למדיי הן אף עשויות להוביל להפלה. במסגרת הרפואה הסינית מסתכלים על האיברים שעלולים לגרום לבעיות אלה:

  • הכבד – בתקופת ההריון סובל הכבד מעודף של הורמונים.
  • הורמונים במערכת העיכול – בתקופת ההריון עולה רמתו של הורמון הפרוגסטרון הגורם לתופעת צמא ועיניים אדומות.
  • מערכת העיכול – קצב חילוף החומרים מתמעט בתקופת ההריון ומתקשה לספוג ולעכל את הנוזלים בגוף. כתוצאה מכך, האישה עלולה להיות רגישה יותר לקור, תחושת עייפות לאחר האוכל ותיאבון מופחת.

הדיקור הסיני מסייע להתגבר על בעיות אלה בתקופת ההריון. כמו כן, על האישה להקפיד על אכילה נכונה במנות קטנות, וחשוב להפריד בין החלבונים לפחמימות.

קראו עוד על רפואה אלטרנטיבית

ויש גם בצקות וטחורים

בעיה נוספת שממנה סובלת האישה ההרה היא הבצקות המופיעות בקרסוליים, ברגליים ואף בידיים. במרבית המקרים, הבצקות מופיעות בשלבים המתקדמים של ההריון ונוצרות כתוצאה מהאטה במחזור הדם, שכן העובר מתחיל ללחוץ על הרחם. לצד הבצקות, מופיעים גם טחורים בפי הטבעת ומקשים על האישה לנהל אורח חיים בריא. הדיקור הסיני מסייע לסירקולציה של הדם במקרה זה ומניע את כל הנוזלים הקיימים בגוף ובכך מתגבר על הבעיה של הבצקות והטחורים.

מדוע דווקא רפואה סינית

מלבד העובדה שהדיקור הוא טיפול טבעי ובלתי חודרני, מדובר בטיפול שמתאים באופן אישי לכל מטופלת. לפני ביצוע הדיקור, שואל המטפל את האישה ההרה שאלות רלוונטיות כמו אורח החיים שלה והמזונות שהיא נוהגת לצרוך. רק לאחר מכן הוא ניגש לבצע את הדיקור.

לסיכום, תקופת ההריון היא תקופה מרתקת ורוויית הפתעות. חלקן נעימות (כמו ברכות "מזל טוב" מכל עבר), וחלקן אינן נעימות כלל (הקאות, בחילות ושאר ירקות). אם את מעוניינת לעבור את תקופת ההריון בשלום, כדאי לפנות למטפל דיקור סיני מקצועי.

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן