ימי גיבוש לעובדים – תרגישו מוערכים

ימי גיבוש לעובדים - תרגישו מוערכים

לצאת מהמשרד ליום אחד אתם והעובדים שלכם באותו זמן ליום כיף אחד נשמע כמו משהו דמיוני שלא מתקבל על הדעת. ההפסדים של אותו יום שלא נעבוד בו עשויים להיות קריטיים עבור העסק ולכן אין סיכוי שתוותרו על יום עבודה כזה. במציאות – צוות עובדים שלא מחוברים אחד לשני או לא מרגישים שייכים למקום העבודה שלהם – עשויים לעלות לכם כסף, בכל יום שעובר, לאורך חודש שלם וכך זה נמשך. השקעה בימי גיבוש לכם ולעובדים שלכם תעזור לא רק לכם ולמצב הרוח שלכם, אלא גם לעובדים שלכם, ללקוחות שלכם ולחשבון הבנק שלכם.

ללמוד להכיר אחד את השני:

אחד היתרונות הגדולים ביותר של ימי גיבוש לעובדים היא האפשרות לחבר בין העובדים שלכם, לתת להם להכיר אחד את השני יותר טוב. אנשים שאנו נמצאים איתם 150-180 שעות עבודה בחודש ואנחנו לא מכירים אותם יותר מדי, לא יודעים עליהם יותר מדי ואולי אפילו מסתירים מהם יותר מדי עד כדי כך שכל שיחה נהיית לא נעימה ולא נוחה מחשש שמא ייחשפו יותר מדי פרטים. הדרך הטובה ביותר לגבש את הצוות ולגרום להם להרגיש יותר נעים בעבודה ונינוחים אחד עם השני זה להכין פעילויות שונות אותן תוכלו להעביר ביום הגיבוש שלכם.

אולי יעניין אותך: ערב גיבוש לעובדים

אפשרו לעובדים שלכם להרגיש מוערכים:

יש לכך משמעות כפולה. לא רק שתראו לעובדים שלכם שאכפת לכם מהם ושהם מוערכים על ידכם, על ידי כך שאתם מצ'פרים אותם ביום חופש מהעבודה אלא גם שאתם יכולים לתת להם להרגיש מוערכים על ידי נתינה ומעשים טובים לקהילה. רעיון מצוין ליום גיבוש הוא לקחת את העובדים, להדפיס לכולם חולצה אחידה הקשורה לפעילות שהם עושים ולעשות מעשים טובים שלא רק יעזרו לעובדים שלכם להתגבש אלא גם ייתנו להם הרגשה טובה ועוד משהו טוב לספר בבית למשפחה.

יצירת תרבות מהנה ובעלת ערכים:

תרבות החברה היא חלק משמעותי ככל שהחברה הולכת וגדלה. עובדים חדשים נכנסים למערכת החברה שלכם בתפקידים השונים, אולם יש לכולם מכנה משותף והוא ערכי החברה. ערכים אלה הם הדגל המתנוסס של כל חברה בינונית ומעלה שמכבדת את עצמה וכיום גם עסקים קטנים דואגים לשמר ולשפר את ערכי הליבה שלהם. כאשר תצרו תרבות של הנאה וערכים בחברה שלכם, זה יורגש בכך שעובדי החברה יקבלו עובדים חדשים בשמחה לתוך הזרם הנדרש ויגרמו להם להרגיש בנוח כבר מהיום הראשון וזאת מבלי שזה יהיה מהות התפקיד שלהם. השקיעו בכוח אדם שלכם כי חברה גדולה ככל שתהיה, עם מוצרים טובים ככל שיהיו – בנויה מהאנשים שלה.

קראו עוד על: האם לקחת את העובדים לספא זה יקר מדי?

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן